Snad to bude láska...-Chapter -one

18. srpna 2014 v 22:26 | Nessa |  SasuSaku
SasuSaku - Snad to bude láska...

…Předem upozorňuji, je to má první povídka, a tak může být nudná. Takže s kritikou trochu opatrněji…
Doufám, že se bude líbit.

XoXo

Chapter -one -
Zazvonil budík a já bych se měla probudit. Stále vydává ten otravný zvuk, jež se snaží probudit mé tělo. Podaří se mu to po pár minutách. Když si konečně sednu na postel, protáhnu se a otřu si rukama oči. Jako první zamířím do koupelny, trochu se leknu toho zjevení v zrcadle. Rozcuchané vlasy, kruhy pod očima a pomačkaný obličej. Jako každé ráno se to snažím napravit, abych vypadala aspoň trochu k světu.
Podivám se na hodiny, popadnu tašku s učebnicemi a pádím si to rovnou do školy. "Sakuro-chan, Sakuro-chan!" ozvalo se zamnou. "Ach né, Naruto." povzdychla jsem. Je vždy po ránu tak energický, což jsem nikdy nechápala. Po cestě do té mučírny mozků mi sdělil novinku, kterou věděl každý, samozřejmě kromě mě. Do třídy má přijít nový kluk. Mě to nijak nezajímalo, ale holky si ho představovaly jako boha. Byl pro ně jako nová kořist. Už teď jsem ho litovala.
Nenápadně vcházím do třídy se snahou na sebe neupozorňovat. "Jen aby si mě nevšimla Ino" stále mi tato věta probíhala hlavou. Nerada bych poslouchala ty její narážky ještě před první hodinou, ale Ino stále čučela do svého mobilu a nevnímala okolí, tak to bylo snadné. Usadím se do své lavice, která je úplně vzadu u okna. Odpočítávám každou minutu do příchodu Hinaty. Jen díky ní je tato škola alespoň trochu snesitelná. Konečně přichází, s úsměvem na tváři jako vždy. Jakmile ke mně přišla, ihned začala mluvit o novém klukovi. Já jen mlčky poslouchala a myslela si svoje. Hin najednou zmlkla, její oči se zasekli na hyperaktivním blonďákovi. "Tebe to ještě nepřešlo?" zeptala jsem se mírným úšklebkem na tváři. "Ne, jak by mohlo?" opáčila Hin. Naruto Hinatě blbnul hlavu už od první třídy. Když na ni prvně promluvil ,omdlela.
Otevřely se dveře a do místnosti vstoupil šedovlasý muž - Kakashi, náš třídní. Byl to nehorázný pruďas. Snad každou jeho hodinu jsme slýchávali "Ták, napíšeme si malý testík." do toho přidal ten svůj přihlouplý úsměv. Už si připravoval papíry na nežádoucí opakování. Najednou se ozvalo zaklepání, "Dále!" vykřiknul nabručeně Kakashi, do třídy vešel vysoký kluk s havraními vlasy a s onyxovýma očima, ve kterých byste se utopili. Jeho chladný výraz mi naháněl husí kůži. Cosi mě nutilo se na něj pořád dívat. Abych na něj nezírala, jako ty ostatní holky, vytrhla jsem ze sešitu stránku a začala čmárat.
Učitel ho vyzval, aby se představil. "Jsem Sasuke Uchiha, je mi osmnáct let." na víc se už nezmohl. Lehce jsem zčervenala, když jsem si v hlavě opakovala jeho jméno. Hinata se na mě podívala s tázavým pohledem, který se téměř okamžitě přeměnil na na úsměv "Á už chápu!" a mrkla na mě. Černovlásek se posadil naproti mně, bylo to jasné, protože to bylo poslední volné místo. Měla jsem chuť si vyměnit místo s kýmkoliv. Ino by si určitě místa vyměnila . "Ani nad tím neuvažuj!" přerušila mě Hin. Všechny holky po něm toužily, dokonce i já. Jen má sousedka v lavici měla hlavu plnou Naruta. Jenže já nejsem jako ostatní holky, nepodléhám svým citům, a na kluky kašlu, ale jak se zdálo on byl však vyjímka.
Po zbytek dne jsem nedokázala vnímat okolí. Hlavou mi probíhaly otázky " Proč o sobě neřekl víc?, Proč se neusmál?, Proč je tak tajemný?, Skrývá snad něco?"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Z Z | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 22:33 | Reagovat

hezky napsané!

koukni prosím na můj blog a okomentuj
http://styleandmacarons.blogspot.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama